. Потіцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - Патріотичне виховання школярів
Комунальний заклад Потіцький навчально-виховний комплекс 'Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад' Миронівської районної ради Київської області
П`ятниця, 17.01.2020, 21:42
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Ми - патріоти!

Безпечний Інтернет

Хмарні технології

...

Освітні сайти

Готуємось до ЗНО

Олімпіади

Шкільна бібліотека

Superschool

Наші гості

Погода

Статистика

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 144

Якщо буде світло в душі, буде краса в людини.
Якщо є краса в людини, буде гармонія в домі.
Якщо є гармонія в домі, буде порядок у нації.
Якщо є порядок у нації, буде мир у світі. 
 
Патріотизм (від грецького "патріс") - це любов до Батьківщини, відданість Вітчизні, народу. Патріотизм у сучасному розумінні – це відчуття того, що в моєму класі, школі, місті, країні все мене стосується, все залежить від мене.
Для педагогічного колективу нашої школи  патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним. Формування громадянина-патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю, виховання громадян, які здатні побудувати громадянське суспільство, в основу якого були б закладені та постійно втілювалися демократія, толерантність та повага до прав людини, набуває сьогодні особливого значення. 
 
Завданнями патріотичного виховання молодого покоління є:
- формування почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей;
- виховання гром адянських почуттів і свідомості, поваги до Конституції та інших законів України, соціальної активності та відповідальності за доручені державні і громадські справи;
- формування здібностей до аналізу зовнішнього та внутріполітичного становища, вміння на цій основі самостійно і адекватно оцінювати події, що відбуваються у державі і світі, свою роль та місце у цих подіях;
- створення нормативно-правової бази та комплексу заходів щодо виховання патріотичних почуттів і свідомості громадян України;
- формування прагнення до оволодіння військовими знаннями, відповідного рівня фізичної підготовки та витривалості;
- підвищення престижу військової служби, військова професійна орієнтація молоді, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних силах України та інших військових формуваннях.
 
Громадянсько-патріотичний напрямок виховання учнів в нашій школі складається зі слідуючих пунктів: 
-громадянської освіти та громадянського виховання;
-військово - патріотичного виховання;
-правового виховання; 
-морально - етичного виховання на основі вивчення традицій українського народу; 
-соціального проектування та учнівського самоврядування.
 
Патріотичне виховання - це формування патріотичних почуттів, виховання готовності до захисту Батьківщини, воно покликане спонукати до фізичного вдосконалення, вивчення бойових традицій українського народу. 
 
Патріотичне виховання здійснюється як на уроках, так і під час позакласної роботи.
Шляхами реалізації патріотичного виховання у позакласній роботі є насамперед тематичні місячники та декади: місячник військово-патріотичного виховання "Салют, Перемого!" (щорічно проходить у травні), декада правових знань (грудень), Вахта Пам"яті до Дня Перемоги.

В рамках національно-патріотичного виховання в школі проводяться класні години, бесіди, темами яких є: святкування знаменних дат, ознайомлення з історією рідного краю, звичаями і традиціями українського народу, видатними людьми України тощо. Традиційним стало проведення святкувань Дня Збройних Сил України, Дня Соборності, Дня Захисника Вітчизни, Дня української писемності, змагань «Козацькі забави». 
 
Велику роботу проводить шкільний музей бойової слави. Він є діючим центром національно-патріотичного виховання учнів. Тут зібрано багато матеріалів, які використовуються під час проведення виховних заходів у класах, відзначення знаменних і пам’ятних дат.
  Щороку пошукові загони класних колективів школи під керівництвом своїх класних керівників беруть участь в історико-географічній експедиції учнівської молоді "Історія міст і сіл України" та туристсько-краєзнавчій екпедиції "Моя Батьківщина - Україна" та щороку посідають призові місця.
  

Cаме патріотизм, громадянськість повинні об’єднувати українців, зберегти те, що протягом століть було нашою метою, – незалежну державу.

 

 
 
 
Нормативно-правове забезпечення
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Усе про патріотичне виховання школярів(перелік найбільш актуальних новин та публікацій, що пов’язані із патріотичним вихованням школярів у загальноосвітніх навчальних закладах)

 
 


 
Пошук

Календар історії

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НУШ

Пілотний проект

Проект

НП база

Гаряча лінія

Законодавство

Законодавство

Ласкаво просимо!

Корисні сайти

Архів записів

© 2020 Конструктор сайтів - uCoz